Oubo Plus

ابوپلاس به منظور جلب رضایت مشتریان و با به کارگیری روش های نوین فروش، در جهتتسریع روند برقراری ارتباط مستقیم شرکت ابودیزاین با مصرف کنندگان ، آغاز به کار نموده است.
این مجموعه با به کارگیری خودرو اختصاصی در قالب دفتر کار سیار و با حضور در محل پروژه ، ضمن ارائه محصولات ، موجب سهولت در روند انتخاب و خرید می گردد.
1) خرید و انتخاب در محل پروژه 2) ارتباط مستقیم شرکت با مصرف کننده و اظلاع رسانی فروش های ویژه 3) صدور آنلاین فاکتور و حواله فروش 4) عضویت در باشگاه مشتریان و بهره مندی از تخفیفیات ویژه 5) عضویت در باشگاه مشتریان ابوپلاس به دو شیوه حضوری و اینترنتی امکان پذیر است
ما خواستار محیطی ایده آل از طریق محصولات به روز و نوین برای مشتریان خود هستیم و طی اقدامی جدید ، مجموعه ابوپلاس با هدف مدیریت ارتباط با مشتریان و برآورده کردن نیاز و رضایت مشتریان از طریق کار تیمی در قالب روش های نوین فروش در خدمت مشتریان خواهد بود.
تبدیل شدن به برند برتر در حوزه دکوراسیون داخلی با تاکید ویژه به کسب اعتماد مشتریان ، دستیابی به رهبری محصول و تشدید جذب تجارب مشتری از اهداف ترسیمی ابوپلاس در آینده ای نزدیک می باشد.

مشاهده وب سایت

corsas