پارس لند

شرکت پارسلند تا کنون توانسته به عنوان انتخاب مطمئنی برای همه فعالان ساختمانی در امر طراحی و اجرا تبدیل گردد.
این شرکت در نظر دارد علاوه بر حفظ جایگاه برتر خود ، با تدوین روش کاری کاملا جدید و منحصر بفرد و با تکیه بر دانش و تجربه بی نظیر خود در امر طراحی و اجرا ، به عنوان انتخاب اول هر فرد و مشتری تبدیل گشته و همانند فعالیت یک دهه ی گذشته ی خود ، الگویی شایسته برای آیندگان شناخته شود .
پارسلند با پایبندی بر اصول همیشگی خود بمنظور ارتقاء هرچه بیشتر سطح رضایت مشتریان گام برمی دارد .از رموز اصلی که موفقیت این شرکت را رقم زده است می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1) صداقت و درستکاری در کار به عنوان اولین اصل
2) صیانت از منافع و احترام به سلایق مشتری به عنوان یک امانت مهم
3) بهره گیری از تخصص مدیران و طراحان مجرب

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی :
پارسلند با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و اجرای تخصصی دکوراسیون داخلی ، به عنوان مجموعه ای صاحب سبک و شناخته شده در حوزه معماری و ساختمان فعالیت می کند .

طراحی و اجرای نمای بیرونی و لنداسکیپ :
طراحان پارسلند با بهره گیری از تجارب چندین ساله ، ضمن بهره گیری از به روزترین مصالح ساختمانی و آخرین تکنولوژی ساخت ، منحصربفردترین نما و لنداسکیپ را به کارفرمایان و فعالان ساختمانی ارائه می دهند .

بازسازی و مرمت :
طیف کاری پارسلند از ساختمان های جدید تا بازسازی و مداخله در بافت قدیمی می باشد . از سیاست های کلان مجموعه پارسلند ، فعالیت پررنگ و حرفه ای در حوزه بازسازی می باشد . بدیهی است توفیقات متعدد این شرکت در زمینه طراحی داخلی و خارجی ، خود ضمانت عملکرد پارسلند در زمینه بازسازی خواهد بود .

مشاهده وب سایت

corsas